آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

یکی از نکات مهم در زمینه استفاده از خدمات بتیس بار این است که به آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی بپردازید. از این نظر این امر بسیار اهمیت دارد که خانه جدید باید از قبل آماده باشد تا شما بتوانید پس از گذاشتن و قرار دادن وسایل و لوازم منزلتان در محل های مناسب، به راحتی اسباب کشی را به پایان ببرید..
در اینجا اقدامات لازم را جهت این کار به صورت خلاصه به شما معرفی می کنیم تا با آسودگی خاطر، قبل از تماس با باربری تهران ، بتوانید خود را کاملا آماده کنید.

نکات مهم آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

 لطفا توجه داشته باشید که رعایت این اصول و نکات کاملا ضروری هستند و باید به دقت و سر فرصت صورت بگیرند.

  1. تمیز کردن مکان جدید: جاروکشی و پاک کردن لکه ها، جمع آوری آشغال و مواد ذائد
  2. چک کردن سلامت شیرهای آب
  3. چک کردن سیم کشی های برق، پریزها، لامپ ها و غیره
  4. اطمینان از سالم بودن وسایل سرمایشی و گرمایشی اعم از کولر، اسپلیت و غیره
  5. اطمینان از سالم بودن شیشه ها و نداشتن درز لابلای فضای پنجره و دیوار
  6. سم پاشی دقیق
  7. آماده کردن انبار در صورت وجود جهت قرار دادن برخی از وسیله ها و بارها بطور موقت
  8. هماهنگی های لازم با همسایگان و مدیر ساختمان

اکنون با در نظر داشتن این موارد و انجام دادن به موقع آن ها، می توانید به راحتی از عهده اسباب کشی بر آیید.

البته مسائل و موارد مهم دیگری نیز هستند که رعایت آنها می تواند باز هم کار شما را ساده تر کند.

لوله ها، شیرهای آب و کلیه اتصالاتی که قرار است وسایل آشپزخانه (یخچال، لباسشویی و ماشین ظرفشویی) در مکان جدید به آنها متصل شوند را به دقت چک کنید.

آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

گاهی هنگام جابجایی و رساندن وسایل با استفاده از پرسنل و امکانات شرکت بتیس بار ، ممکن است برای همه جعبه ها و یا کارتن ها جای و فضای کافی در منزل نباشد و یا نتوانید در فرصت مناسب آنها را سر جای خود بچینید؛ در چنین مواقعی اصلا نگران نباشید. براحتی می توانید کارتن ها را در بخشی از خانه (مثلا کنج پذیرایی و یا زیر میز پذیرایی) بطور موقت قرار داده و سپس سر فرصت و با آرامش کامل، جعبه و کارتن ها را باز کرده و به دقت اشیاء درون آنها را سر جای خود قرار بدهید و در این کار هیچ عجله ای نکنید.
البته در صورتی که زیر زمین و یا انباری دارید، کارتان باز هم ساده تر است و به راحتی می توانید هنگام اسباب کشی از کارگران و پرسنل بخواهید که مستقیما بخشی از کارتن ها و وسایلی که ضرورت کمتری دارند را فعلا به آنجا ببرند.

هنگامی که تعداد کارتن های وسایل تان زیادند، شاید به راحتی متوجه نشوید که در کارتن کدام یک از وسایل تان هست ولی در صورتی که بر روی آن نوشته باشید، می توانید به آسانی کارتن هایی که حاوی وسایل غیر ضروری هستند، را جدا و بطور موقت در زیرزمین و یا انبار قرار دهید.

بعدا سر فرصت ، بعد از آماده سازی تمام وسایل خانه و چیدن آنها در سر جایشان می توانید این لوازم و  وسایل غیر ضروری را از کارتن ها در آورده و در خانه بچینید.

توصیه می کنیم که این کارها را پیش از اسباب کشی به محل جدید انجام دهید و در صورت امکان از امکان اتصال اینترنت (از طریق خطوط  ADSL و یا سیستم WIFI ) مطمئن شوید. توجه داشته باشید که اتصال به اینترنت این روزها، یکی از بخش های مهم زندگی روزمره ما انسان هاست.

مقاله ای که مطالعه کردید در خصوص آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی بود که اهمیت بسیار زیادی دارد و افراد با توجه به این مسئله میتوانند راحتتر به منزل جدید نقل مکان کنند و چیدمان را انجام دهند. در صورت تمایل به همکاری با اتوبار تهران بتیس میتوانید با کارشناسان ما در بتیس بار در ارتباط باشید.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *