هنگامی که می خواهید اسباب کشی کنید، یکی از موضوعاتی که ذهن شما را درگیر می کند نحوه صحیح و درست حمل لوازم منزل به خصوص کالاهای گران قیمت و سنگین وزن داخل آشپزخانه است. در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی نکات ضروری و مهم در زمینه ی جابجایی ماشین لباسشویی در اسباب کشی اشاره خواهیم کرد.

وزن آن ها به نوع و مدل ماشین لباسشویی ها بستگی دارد؛ هرچه وزن کمتری داشته باشند احتمال آسیب دیدگی آن ها به دلیل راحت تر حمل شدن کمتر می شود.

استفاده از روش های اشتباه حمل و نقل و جابجایی ماشین لباسشویی خسارت هایی به آن وارد می کند که حتی در برخی از موارد باعث از کار افتادن این وسیله می شود.

مراحل جابجایی ماشین لباسشویی

۱- ابتدا لوله تخلیه آب و سیم برق لباسشویی که معمولا در پشت دستگاه هست را با استفاده از نوارهای پلاستیکی و یا چسب شیشه ای به دستگاه بچسبانید.

۲- اکنون باید ماشین لباسشویی را به بهترین نحو ممکن بسته بندی کنید.

۳- بهتر است برای بسته بندی ماشین لباسشویی از پلاستیک‌های حباب‌ دار و یونولیت استفاده کنید تا در صورت برخورد آهسته آن به درب یا دیوارهای راه پله این پوشش بتواند جلوی آسیب رسیدن به ماشین لباسشویی را تا اندازه ای بگیرد.

۴- بهترین حالت این است که لباسشویی را ایستاده حمل کنید.

۵- موقع بلند کردن لباسشویی، دستگاه را از قسمت جلوی آن که پنل دستگاه روی آن قرار دارد نگیرید !

۶- برای حمل لباسشویی، بهترین و مطمئن ترین گزینه استفاده از چرخ حمل بار است.

اما اگر چرخ حمل بار دردسترس ندارید بهتر است از ۲ نفراستفاده کنید، متعادل ترین حالت موقع حمل دستگاه زمانی است که دو نفراقدام به برداشتن لباسشویی کنند.

اگر چه با رعایت نکاتی که گفته شد می‌توانید تا حد زیادی اسباب کشی را برای یک ماشین لباسشویی ایمن و راحت نمود.

ممکن است به دلیل هزینه ها بخواهید اسباب کشی را خودتان انجام دهید اما در نظر داشته باشید که ممکن است به جسم شما و یا حتی وسیله شما به دلیل تجربه کم شما آسیب برسد که این خود هزینه خیلی بیشتری برای شما خواهد داشت.

بهتر است این کار را به افراد با تجربه و کاربلد بسپارید تا با آسودگی خاطر کالاهای خود را صحیح و سالم، در مقصد دریافت کنید.

اتوبار تهران بتیس با بیش از ۲ دهه سابقه در زمینه حمل و نقل و با استفاده از پرسنل با تجربه در هر زمان و مکانی در خدمت شما عزیزان می باشد.

شعبه شرق تهران

شعبه مرکز تهران

شعبه شمال تهران

شعبه غرب تهران

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]