معرفی اتوبار و باربری میرداماد بتیس

اتوبار و باربری میرداماد بتیس با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات باربری و بسته بندی لوازم منزل همراه با پرسنل حرفه ای و با تجربه آماده همکاری با شما عزیزان می باشد تا بهترین تجربه از اسباب کشی را برایتان رقم بزند.

مسئله ای که می تواند ذهن افراد را در زمینه اسباب کشی به خود مشغول کند مربوط می شود به نحوه کار شرکت های باربری و دقت و نظمی که پرسنل در انجام امور دارند.

اگر شما عزیزان ساکن محدوده شمال تهران هستید و به دنبال شرکت باربری میردادماد هستید توصیه می کنیم مطلب زیر را در مورد اتوبار و باربری میرداماد بتیس مطالعه نمایید و در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی تماس گرفته و از مشاوره رایگانی که در اختیار شما عزیزان میگذارند استفاده کنید.

شعبه شرق تهران

شعبه مرکز تهران

شعبه شمال تهران

شعبه غرب تهران

اتوبار و باربری تهران بتیس چندین سال است که در زمینه حمل اثاثیه و اسباب کشی در تمامی نقاط تهران و شهرستان ها در حال فعالیت است و سعی در خدمت رسانی به بهترین نحوه به شهروندان عزیز دارد. با در نظر گرفتن این مسئله که اسباب کشی یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی است و نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی دارد که افراد عادی قادر به انجام آن نیستند و از این رو استفاده از شرکت اتوبار و باربری میرداماد میتواند بهترین روش برای حمل و جابجایی اثاثیه و تغییر محل کار و زندگی باشد.

خدمات باربری میرداماد بتیس

با توجه به سابقه بلند مدت اتوبار میرداماد بتیس در حمل و نقل و باربری می توان انتظار خدمات منحصر به فردی را از این شرکت داشت و به همین دلیل نیز ما تمام سعی و تلاش خود را در جهت جلب رضایت صد در صدی مشتریان خود به کار گرفته ایم و همواره از بهترین و متعهدترین نیروهای خود و کارشناسان متخصص و همچنین تجهیزات مدرن و به روز و ماشین آلات مجهز در ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده کرده است. خدمات اتوبار و باربری میرداماد بتیس شامل لیست زیر میشود:

  • استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه  در زمینه های بسته بندی، بارگیری و چیدمان و طراحی نهایی
  • اعزام تیم های خدماتی در تعداد درخواستی مشتریان به محل و ماهرترین راننده ها و همچنین بهترین ماشین ها برای انتقال بار و اثاثیه مشتریان
  • فراهم کردن امکان انتقال لوازم مشتریان به تمام شهرستان های کشور
  • تضمین و بیمه کردن لوازم مشتریان در شرکت های معتبر بیمه گذار و صدور بیمه نامه به صورت رایگان
  • خدمات رسانی به مشتریان به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در تمام ایام سال حتی ایام تعطیل و ایام پر ترافیک اسباب کشی
  • استفاده از انواع ماشین های سبک و سنگین، مسقف و روباز و موکت پوش شده و حمل بار با نیسان
  • استفاده از تجهیزات مدرن و به روز دنیا برای بسته بندی اثاثیه منزل

باربری و بسته بندی لوازم منزل میرداماد

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]