بسته بندی لوستر در اسباب کشی

هنگام اسباب کشی و حمل لوازم منزل یکی از مباحث مهم بسته بندی لوستر و سایر وسایل شکستنی می باشد. لوسترها به دلیل داشتن

لامپ های کوچک و بزرگ ، قطعات مختلف بلور و فلزی، آویزها و سایر قطعات که شکستنی و حساس می باشند باید در بسته بندی و حمل و نقل آن ها دقت داشت.

لوستر ها بخشی از وسایل لوکس و بعضی از آنها گران قیمت خانه شمرده می شوند و ممکن است درهر خانه با توجه به متراژ و سلیقه هر فرد چند لوستر و دیوار کوب و آویز وجود داشته باشد. بهترین کاربرد لوستر جدا از اینکه جنبه تزئینی دارد؛ بخش نورپردازی آن است که می تواند تاثیر بسزایی در زیباتر دیده شدن منزل و یا اتاق کار شما داشته باشد.

لوستر یک کلمه فرانسوی است. لوستر ها هم از جنس فلز و هم شیشه ای هستند و در خیلی از آن ها از تلفیق هر دو استفاده شده است.

لوسترهم مانند دیگر وسایل منزل یا محل کار برای اینکه سالم و بدون آسیب دیدن حمل و نقل شود به بسته بندی مناسب نیاز دارد. بسته بندی لوستر ها با توجه به وزن و نوع آن ها مختلف می باشد.

لوستری که حرفه ای و با تسلط بسته بندی شده باشد را می توان به راحتی بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود حتی به شهرهای دیگر نیز انتقال داد.

بسته بندی لوستر در اسباب کشی

این کار نیاز به دقت و زمان می باشد که بتوانید به صورت تخصصی و حرفه ای لوستر را طوری بسته بندی کنید که احتمال ضربه خوردگی و شکستگی لوستر را نزدیک به صفر کنید؛ ما در اتوبار و باربری تهران بتیس با کادری مجرب و با حوصله به شما اطمینان خاطر می دهیم که لوستر و تمامی وسایل گران بها و شکستنی شما را به بهترین شکل موجود و بدون کوچکترین آسیب دیدگی حمل و در مقصد تحویل شما عزیزان دهیم.

اولین کار که باید انجام شود باز کردن لوستر است. این کار را به کادر با تجربه بتیس بار بسپارید تا با خیال راحت انجام شود، اما اگر خودتان قصد انجام این کار را داشته باشید حتما نکات ایمنی را رعایت کنید و در مرحله اول حتما از قطع بودن برق اطمینان پیدا کنید.

حال لامپ ها را باز کنید و آن ها را با فوم، روزنامه و یا پارچه بپیچید و در کارتنی جداگانه بسته بندی کنید.

سپس با استفاده از نایلون های حباب دار شاخه ها و بدنه اصلی لوستر را بپوشانید.

کف کارتنی را که می خواهید لوستر درآن قرار گیرد را با پارچه ای پر کنید و بعد لوستر را در آن قرار دهید. سپس جاهای خالی را با استفاده از پارچه و یا همان نایلون های حباب دار پر کنید تا از تکان خوردن لوستر در کارتن جلوگیری کنید.

بسته بندی لوستر در اسباب کشی

ما در باربری تهران بتیس برای بسته بندی صحیح اثاثیه منزل و شرکت شما از پرسنل مجرب و حرفه ای ، همچنین کارتن با کیفیت بالا و متناسب با وسایل استفاده خواهیم کرد ودر کمال آرامش و با دقت زیاد بسته بندی را به بهترین شکل انجام خواهیم داد.

هدف اول ما در بتیس بار کسب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *