حمل و جابجایی میز بیلیارد

یکی از چالش هایی که افراد دارای میز بیلیارد در خانه دارند حمل و جابجایی میز بیلیارد است، که میخواهند با کمک شرکت های باربری از پس آن برآیند.

جابجایی میز بیلیارد نیاز به تجربه و تبحر کافی دارد و افرادی که برای انجام این کار انتخاب می شوند باید متخصص انجام این کار باشند و به صورت گروهی آنرا انجام دهند.

امروزه بیلیارد و اسنوکر یکی از تفریحات و سرگرمی های جوانان محسوب می شود که علاقه مندان زیادی نیز دارد.

در بعضی از فیلم ها دیده ایم که میز بیلیارد و اسنوکر در منزل، باشگاه و … وجود دارد؛ تابه حال شده به این فکر کرده باشید جابجایی و حمل میز بیلیارد چگونه انجام میشود ؟ یا اصلا برای حمل این میز بزرگ و طویل به چه ابزار و تجهیزاتی نیاز است؟

کدام یک از شرکت های حمل بار میتوانند جابجایی میز بیلیارد را بدون نقص و ایراد و تخصصی انجام دهند؟

ما در اتوبار و باربری تهران بتیس با چندین سال فعالیت درخشان در این زمینه همچنین حمل و جابجایی پیانو به شما این اطمینان را می دهیم که این کار را به صورت حرفه ای و مطمئن برای شما عزیزان انجام دهیم.

لازم به ذکر است برای رفع استرس و نگرانی های شما عزیزان سعی کرده ایم در این مقاله مراحل نصب و جابجایی میز بیلیارد را به ترتیب برای شما عزیزان شرح دهیم :

  • برای حرکت دادن میز بیلیارد ابتدا به چهار پایه سیار نیاز داریم؛ در ظاهر این پایه ها شبیه پایه های دوربین های فیلم برداری هستند.
  • از آنجایی که میزهای بیلیارد معمولا ۶ یا ۴ پایه دارند، به همین تعداد “پایه متحرک” نیاز است تا بتوانیم از آسیب رسیدن به پایه های میز و خراشیده شدن آنها در تماس با سطح زمین جلوگیری کنیم.
  • هنگام به حرکت درآوردن میز بیلیارد به دلیل سنگین بودن آن باید دقت کرد و از ابتدای کار، آن را به کارگران با تجربه باربری واگذار کرد تا به آرامی بر روی پایه های متحرک قرار دهند و به ترتیب همین کار را برای پایه های ضلع دیگر تکرار کنند.

{ برای اینکه برای انجام این کار به ستون فقرات و کمر آسیبی وارد نشود، بهتر است هر یک از کارگران یکی از پایه ها را بلند کنند.}

  • دقت کنید که پایه های متحرک به یک سمت و در امتداد بدنه مستطیلی شکل میز بیلیارد باشند، ومراقب باشید که هنگام حرکت دادن پایه های میز از روی پایه های متحرک سُر نخورند.
  • قبل از حرکت دادن میز، اجسام و وسایلی که سُر هستند را بردارید و اگر اتفاقی در مسیر بلندی وپستی وجود دارد، حواستان به آن باشد.
  • به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام حرکت دادن اینگونه میزها در سطوح شیبدار به دلیل سنگینی وزنشان ممکن است سرعت حرکتشان ناگهان افزایش یابد؛ به همین دلیل مهم است که هر فرد طوری کنار هر ضلع آن بایستد که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی بتواند به راحتی آنرا کنترل و مجددا در مسیر صحیح جابجایی قرار دهد.

 

برای جداسازی قطعات و بخش هایی مختلف بدنه میز بیلیارد باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. ابتدا هر ۶ حفره را که توپ های رنگارنگ بیلیارد هنگام بازی به درون آنها می افتد را با استفاده از ابزارهای مخصوص جدا کرد و با کمک آچار، بندهای فلزی که متصل کننده این حفره های پارچه ای اند را یک به یک جدا میکنیم و سپس آنها را بیرون می کشیم.
  2. با کمک آچارهای مخصوص جداسازی قطغات چوبی، به آرامی یکی یکی لبه های چوبی روی میزبیلیارد را جدا می کنیم.
  3. اکنون باید لایه سبز رنگ بیرونی میز را با استفاده از پیچ گوشتی یا دریل برداشته وسپس قطعات دیگر از جمله پایه ها را از لایه میانی میز با دقت جدا کنید.
  4. حال میتوان پس از جداسازی به راحتی به وسیله ماشین باربری و یا وانت بار این قطغات را به محل جدید حمل کنید.

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله اول

مرحله اول

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله دوم

مرحله دوم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله سوم

مرحله سوم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله چهارم

مرحله چهارم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله پنجم

مرحله پنجم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله ششم

مرحله ششم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله هفتم

مرحله هفتم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله هشتم

مرحله هشتم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله نهم

مرحله نهم

آموزش تصویری حمل و جابجایی میز بیلیارد-مرحله نهم دهم

مرحله دهم

در پایان خرسندیم که می توانیم با اطمینان خاطر دادن به شما عزیزان با بهترین نیرو و تجهیزات در “ اتوبار تهران بتیس ” شما را در خدمات باربری و حمل اثاثیه و اسباب یاری نماییم.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *