اتوبار و باربری مطهری

اتوبار تهران مطهری

اتوبار و باربری مطهری یکی از خدمات بتیس بار در مرکز تهران است که ساکنین این محدوده می توانند برای جابه جایی و بسته بندی اثات منزل و لوازم اداری و شرکتی از این خدمات بهره مند شوند.

خیابان مطهری دارای بافتی با موقعیت اداری است و تعداد زیادی از نهادهای و سازمان های دولتی ، شرکت های مالی ، صنعتی ، بازرگانی و خدماتی در آن واقع شده است.

خیابان شهید مطهری با نام پیشین تخت طاووس از خیابان های مهم و مرکزی شهر است که پس از انقلاب به افتخار مرتضی مطهری نام گذاری شده است. جهت این خیابان غرب به شرق است و به سمت شرق یک طرفه می باشد . از سمت غرب به خیابان  ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی منتهی می شود.

از خیابان های اصلی و بزرگ این محله می توان به خیابان میرزای شیرازی ، قائم مقام فراهانی ، مفتح و شریعتی اشاره کرد و تعدادی از خیابان های فرعی آن سربداران ، لارستان ، سنایی ، میرعماد ، فجر ، سهروردی ، علی اکبری  ، اورامان می باشد . اتوبان مدرس نیز به خیابان مطهری دسترسی دارد .

اتوبار محدوده مطهری

خدمات اتوبار و باربری مطهری در مرکز شهر تهران که تحت نظر باربری تهران انجام می شود شامل حمل و جابه جایی و بسته بندی اسباب و لوازم منزل و شرکت ها برای داخل شهر و همچنین ارسال به شهرستان ها می باشد.

به دلیل نوع بافت شهری مرکز شهر تهران و وسیع بودن و تراکم زیاد آن احتیاج به پرسنل و رانندگان دقیق و آشنا به این مناطق است. شما می توانید بسته بندی و جا به جایی و یا در صورت تمایل باز کردن و چیدن لوازم خود را در محدوده مطهری به بتیس بار با ۱۲ سال سابقه درخشان در باربری با پرسنل با تجربه و متعهد بسپارید .

امنیت و دقت در حمل و جابه جایی توسط کارگران حرفه ایی و با تجربه و استفاده از ماشین های مجهز و کارتن های محکم و جادار و دارای ضربه گیر برای بسته بندی از اصول کاری است که در بتیس بار در باربری و اتوبار مطهری رعایت می شود و با خیالت راحت می توانید وسایل خود را جابه جا کنید و دیگر نگران آسیب دیدن لوازم خوب نباشید.

خدمات اتوبار و باربری مطهری

باربری بتیس در تمام نقاط تهران دارای باربری مجاز می باشد و خدمات ارائه می دهد .این خدمات بتیس بار در محدوده مطهری شامل موارد زیر می باشد.

اگر به دنبال ارزان ترین و بهترین اتوبار تهران در محدوده خیابان مطهری و مرکز شهر تهران هستید میتوانید با کارشناسان ما در بتیس بار تماس بگیرید.

شماره اتوبار محدوده مطهری

۰۲۱-۲۲۱۴۹۳۸۲

۰۲۱-۲۶۱۱۲۷۲۳

۰۲۱-۸۸۴۰۱۸۵۴

۰۲۱-۴۴۳۱۲۲۹۵

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *