باربری ولنجک - باربری شمال تهران

از جمله دیگر شعبه های باربری بتیس در تهران میتوان به باربری ولنجک اشاره کرد که به عنوان اتوبار شمال تهران در حال فعالیت است.

باربری ولنجک از جمله شعبه های فعال اتوبار بتیس در شمال تهران محسوب می شود که طی این سالها جز پرطرفدارترین شعبه ها بوده است.

مهمترین اصل در زمینه ارائه خدمات باربری ولنجک در شمال تهران این است که چه اندازه انتظارات مشتریان در مورد کیفیت بسته بندی، نظم و دقت پرسنل در جابجایی و عدم آسیب رسانی به اشیاء و همچین هماهنگی در مدت زمان کوتاه که با توجه به ترافیک و شلوغی این منطقه در روزهای هفته مسئله مهمی به شمار می رود برآورده شود. رعایت اصول اسباب کشی و داشتن مدیریت زمان برای انجام کارها در زمان تعیین شده و استفاده از پرسنل کارآزموده و با تجربه باعث میشود که شما از همکاری با ما خاطره خوبی داشته باشید و هیچگونه استرسی از جانب اسباب کشی و نقل مکان نداشته باشید.

دور بودن از مرکز شهر و میدان های شلوغی مانند آزادی و صادقیه باعث می شود حمل بار به شهرستان های شمالی ایران از باربری محدوده شمال تهران (باربری ولنجک) و همچنین شرق تهران به دلیل وجود بزرگراه ها راحتتر است،اما لازم به ذکر است که اطلاع داشته باشید رفت و آمد از بزرگراه چمران از ساعت ۴ به بعد به دلیل ترافیک سنگین گزینه مناسبی نیست و باید مسیر بهتری از سوی باربری انتخاب شود همچنین به دلیل وجود مراکز خرید ، کاخ ها و موزه ها در اواخر هفته باعث میشود ترافیک بیشتری نسبت به روزهای عادی داشته باشید که این خود از معایب آن محسوب میشود.

عزیزانی که در محدوده شمال تهران مانند ولنجک،نیاوران،زعفرانیه،قیطریه ساکن هستند و میخواهند نقل مکان کنند میتوانند پس از تماس تلفنی با مشاوران ما مناسب ترین راه را  انتخاب کنند.

شعبه های مختلف باربری تهرانسر بتیس در شمال تهران

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *