اتوبار تهران بتیس بار

اتوبار ها از جمله شغل ها و حرفه هایی هستند که به دلیل نیاز زیاد مردم به وجود آمدند و اکثر مردم به علت جا به جایی آسان و مطمئن به آن روی آورده اند. بهتر است قبل این که به سراغ اسباب کشی بروید ابتدا اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید و در انتها با خیال راحت اسباب کشی منزلتان را به باربری مطمئن بسپارید. اتوبار تهران بتیس اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال راحت تصمیم بگیرید.

اتوبار ها فقط وظیفه اسباب کشی و جابه جایی را ندارند ، اتوبار تهران بتیس خدماتی نظیر اسباب کشی، بسته بندی لوازم منزل ، حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور و همچنین حمل و نقل اثاثیه اداری و خانگی را به شما عزیزان ارائه میدهد. شما بار ها شاهد خسارت ناشی از اسباب کشی از جمله آسیب دیدن دیوار ها و یا آسیب دیدن وسایل گران قیمت خود بوده اید به همین دلیل برای جلوگیری از این دسته از صدمات ما بسته بندی های مناسب و حرفه ای را برای شما  عزیزان در نظر گرفته ایم. همه پرسنل بتیس بار جزء افراد آموزش دیده اند هستند که از چم و خم کار اطلاع دارند و جابجایی اثاثیه با وسایل نقلیه کاملا استاندارد انجام می شود.

 

اتوبار تهران | 02122149382

اتوبار تهران بتیس تضمین میکند که با داشتن گروهی از افراد متخصص و ماهر در زمینه جا به جایی و حمل و نقل ، اثاثیه شما را سالم و سلامت در مقصد تحویل دهد. سال ها تجربه ما در این زمینه ارائه خدمات اسباب کشی باعث شده هرگز خطا نکنیم و بتوانیم محموله های مختلف را به سراسر ایران ارسال کنیم .خدمات ما حتی در نقاط مرزی امکان پذیر است و شما میتوانید از آنها استفاده کنید.

باربری تهران بتیس به جدید ترین روش های اسباب کشی آگاه است و احتمال خطر را به پایین ترین نقطه رسانده است. خدمات باربری بتیس بار به صورت تخصصی انجام میشود به این معناست که از اولین مرحله اسباب کشی تا آخرین مرحله در کنار شما هستیم و با داشتن ماشین های مسقف و موکت کاری شده مراقب لوازم شما هستیم.

ما با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین بهترین نوع باربری را به شما معرفی میکنیم.

اتوبار تهران بتیس به شما پیشنهاد میدهد که حتما قبل از جابه جایی با کارشناسان خبره ما مشورت کنید و راهنمایی های لازم را متذکر شوید که دیگر هیچ جای نگرانی نباشد.

اتوبار تهران بتیس در بین شرکت های باربری مختلف میدرخشد و با داشتن سابقه طلایی و تضمین کیفیت خود را بار ها نشان داده است ، این سابقه درخشان به دلیل نهایت دقت و کیفیت است که ما در این جا به جایی ها داریم. همچنین  رضایت مشتریان ما باعث شده که نام باربری غرب تهران بتیس همیشه ماندگار شود.

هرگز نگران قیمت نباشید چرا که قیمت های ما دقیقا برابر با نرخ اتحادیه است و ما تلاش میکنیم همان چیزی را که از یک اتوبار انتظار دارید برای شما فراهم کنیم تا با رضایت کافی اثاث کشی کنید. هدف ما جلب رضایت شما است.

ما این قول را به شما میدهیم که با داشتن رانندگانی کار بلد و وظیفه شناس بار را در ساعت مقرر و در کمال سلامت به مقصد برسانیم .کارگران ما به کارها و مسئولیت های آگاهند و مرحله به مرحله وظیفه خود را با برنامه ای جامع و از پیش تعیین شده انجام میدهند.

فرقی نمیکند شما در کدام نقطه تهران هستید ، خدمات ما در اتوبار تهران بتیس در چندین نقطه ی تهران از جمله شمال ، جنوب ، شرق و اتوبار غرب تهران و به صورت شبانه روزی امکان پذیر است.همچنین ما هفت روز هفته  و حتی در ایام تعطیلات آماده خدمت رسانی به شما هستیم .